Influenceri


Buď súčasťou BajaBee, buď influencerom BajaBee

 

Prečo sa stať influencerom BajaBee?

Máš rovnakú víziu ako my a rád sa pridáš na našu spoločnú cestu proti zbytočnému plastovému odpadu. Lebo len spoločne zachránime svet.
Za tvoju snahu ťa odmeníme. Získaš výhody, ktoré nemá každý.
 

Čo znamená byť influencerom?

Znamená to byť našou spriaznenou dušou. Pomôžeš nám šíriť našu spoločnú víziu, prostredníctvom svojich vlastných kanálov či už na YouTube, Instagrame, Facebooku, alebo osobne medzi svojimi kamošmi.
Tvoje príspevky budeme radi zdieľať na našich sociálnych sieťach. Očakávame však pravidelnú spoluprácu aspoň dvakrát za mesiac post, storku, video, reels alebo hodnotenie. Zapojiť sa môžeš aj do písania nášho blogu.
 

Výhody pre teba

Za tvoju námahu budeš odmenený rôznymi benefitmi. Hlavnou odmenou bude 15 % provízia z predaja.
Aby sme ťa podporili, dostaneš od nás kupón pre svojich sledovateľov.
Na začiatok dostaneš od nás balíček BajaBee, aby si mohol tvoriť príspevky.
Navyše ťa odmeníme darčekmi, alebo aj novinkami spomedzi produktov.
 

Podmienky spolupráce

Máš chuť zmeniť svet a vyvrátiť mienku svojich sledovateľov, že bez mikroténového vrecka a potravinovej fólie sa nedá žiť? Máš väčšiu základňu sledovateľov (10 000+) a vieš s nimi pracovať. Máš chuť tvoriť fotky a videá s BajaBee produktami a uverejňovať ich na svojich sieťach. Tvoju domenu nám vieš na konci mesiaca vyfaktúrovať.
 

Ako sa k nám pridať?

Napíš nám mail na [email protected]. Do mailu uveď sociálne siete, na ktorých sa prezentuješ a už len počkaj na našu odpoveď 😊.

Zadajte v košíku kód BEE20 a ušetrite až 20 %. Zľava platí len na vybrané produkty.