Voskové obrúsky a voskové vrecká

Uchovajú potraviny dlhšie čerstvé vďaka konzervačným vlastnostiam včelieho vosku. Zabaľte si potraviny prírodne a bez plastov. Na 365 použití.

Voskové vrecká

Najväčší výber vzorov voskových vreciek BajaBee. Voskové vrecká sú ekologickou náhradou mikroténových sáčkov. Do voskového vrecka si jednoducho zabalíte svoj obľúbený chlieb, pečivo, zeleninu, syry alebo aj desiatu. Vložte potraviny do voskového vrecka, vytlačte vzduch a preložte koniec vrecka tak, aby sa tam nedostával vzduch. Skladujte na chladnejšom mieste alebo v chladničke. Voskové vrecká uchovajú potraviny dlhšie čerstvé vďaka konzervačným vlastnostiam včelieho vosku. Nenechajte potraviny rýchlo pokaziť, skladujte ich vo voskových vreckách BajaBee a ušetrite prírodu aj peňaženku. Voskové vrecká sú znovupoužiteľné a vydržia aj celý rok pri správnej starostlivosti. Vrecká stačí len vyprášiť z omrviniek alebo umyť v studenej alebo vlažnej vode, môžete použiť aj jemný saponát a hubku. Nechajte vysušiť a môžete do nich znovu baliť potraviny. Voskové vrecká nahradia niekoľko roliek potravinárskej fólie, tucty mikroténových sáčkov a papierových servítok.

viac...

Filter
COOKIES

BajaBee s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Spravovať možnosti

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií:

Zadaj v košíku kód "DARCEK" a k objednávke ti pribalíme voskový obrúsok S ZDARMA.