Misia a vízia


Vízia za udržateľnú planétu

Našou víziou je zredukovanie plastov v domácnostiach a všade okolo nás. Chceme vidieť svet zelenší a moria bez plastov.
 

Misia za ukončenie doby plastovej

Našou misiou je nahradiť plasty v domácnostiach za udržateľné a prírodné varianty a šíriť o nich povedomie medzi všetkými ľuďmi.
Chceme byť súčasťou prírody, preto materiály, ktoré používame sú kompostovateľné a recyklovateľné. Aby sme po sebe nezanechávali uhlíkovú stopu, snažíme sa vyberať lokálnych dodávateľov.
Pri každom kroku, ktorým vykročíme, myslíme na to, aby sme našim potomkom zanechali planétu čistejšiu a udržateľnejšiu.


Hodnoty, ktoré majú hlbší význam

Vzťahy - našim zamestnancom, zákazníkom a partnerom sa snažíme vždy vyjsť v ústrety. Našou hodnotou je dlhodobé budovanie priateľských, udržateľných a korektných vzťahov.
Práca - vytvárame pracovné prostredie, v ktorom sa všetci cítia ako doma. Sme taká malá BajaBee rodinka.
Informácie - za veľkú hodnotu považujeme aj informácie, ktoré vysielame do sveta. Snažíme sa ľudom priniesť relevantné a správne informácie, ktoré využijú v praxi a posunú svet k udržateľnejšiemu.

COOKIES

BajaBee s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Spravovať možnosti

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií:

Zadaj v košíku kód "DARCEK" a k objednávke ti pribalíme voskový obrúsok S ZDARMA.