Voskové obrúsky a voskové vrecká

Uchovajú potraviny dlhšie čerstvé vďaka konzervačným vlastnostiam včelieho vosku. Zabaľte si potraviny prírodne a bez plastov. Na 365 použití.

Voskové obrúsky

Voskové obrúsky BajaBee sú ekologickou náhradou potravinovej fólie. Včelí vosk dáva obrúskom konzervačné schopnosti, vďaka ktorým uchovajú potraviny dlhšie čerstvé. Zabaľte pečivo, zeleninu, syry alebo aj desiatu do voskových obrúskov, aby vám vydržali dlhšie a ušetrite prírodu aj peňaženku. Vaše zásoby v chladničke vydržia oveľa dlhšie zabalené v BajaBee. Voskové obrúsky sú znovupoužiteľné a vydržia aj celý rok pri správnej starostlivosti. Obrúsky umývajte v studenej alebo vlažnej vode, môžete použiť aj jemný saponát a hubku. Nechajte vysušiť a môžete do nich znovu baliť potraviny. Voskové obrúsky nahradia niekoľko roliek potravinárskej fólie, tucty mikroténových sáčkov a papierových servítok.

viac...

Filter
COOKIES

BajaBee s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Spravovať možnosti

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií:

Zadaj v košíku kód "DARCEK" a k objednávke ti pribalíme voskový obrúsok S ZDARMA.