Voskové obrúsky a voskové vrecká

Uchovajú potraviny dlhšie čerstvé vďaka konzervačným vlastnostiam včelieho vosku. Zabaľte si potraviny prírodne a bez plastov. Na 365 použití.

Obchod

Voskové obrúsky a voskové vrecká BajaBee® uchovajú potraviny dlhšie čerstvé. Vaše zásoby v chladničke vydržia oveľa dlhšie zabalené v BajaBee.
Do voskových obrúskov a vreciek môžete zabaliť pečivo, zeleninu, ovocie, syry alebo aj desiatu.
BajaBee® je ekologická náhrada potravinovej fólie, mikroténových vreciek a papierových servítok. Sú vyrobené zo 100 % bavlnenej látky, včelieho vosku, prírodnej živice a repkového oleja.
Voskové obrúsky a voskové vrecká sú opakovane použiteľné po celý jeden rok. Keď stratia svoje konzervačne vlastnosti, jednoducho ich obnovíte rozpustením voskových včielok WorkerBee a budú ako nové.
Nenechajte vaše potraviny pokaziť a zabaľte ich do BajaBee®. Ušetrite tak prírodu aj vašu peňaženku.
viac...

Filter
COOKIES

BajaBee s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na účely personalizovanej reklamy a obsahu, meranie reklamy a obsahu, štatistiky cieľových skupín a vývoj produktov a zároveň uchovávanie a/alebo prístup k informáciám na zariadení.

Spravovať možnosti

Nastavenia môžete upraviť kliknutím na jednotlivé položky. Pre viac informácií o GDPR navštívte túto stránku.

Môžete zmeniť, ako sa vaše osobné údaje používajú. Dodávatelia požadujú vaše povolenie na vykonanie nasledujúcich operácií:

Zadaj v košíku kód "DARCEK" a k objednávke ti pribalíme voskový obrúsok S ZDARMA.